| MarianPapuc98 a întrebat:

Salut.

Aveti idee de cand incordez orice muschi am crampe, cel mai mult doare la muschii piciorului, cand incordez apar crampele si ramane incordat si este dureros, in rest nu am crampe, decat cand incordez. De mentionat ca mai am crampe si la muschii spatelui, biceps, muschii pieptului etc, dar doar cand ii incordez, ei raman incordati si simt o durere.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Deny_Denis_2001 a răspuns:

Salut,
1.Aceasta problema tine de systemul tau Muscular
Recomandarea mea este sa te prezinti la un medic urgent, deoarece poti dispune de o boala rara
2. Daca ai febra musculara, incearca sa faci o baie in apa calda, cu sare, incearca aceasta chestie, si asteapta 24 ore
Mai multe detalii poti citi chiar aici
http://www.csid.ro/semne-si-simptome/crampe-musculare-11234697/

Multa Sanatate!
Succes