| ralucka a întrebat:

Hei TPU intrebare adresata fetelor fara sa radeti... intrebare persoanala.de ceva timp. m-am epilat cu bic dar m-am plictisit si in plus nu e pielea fina, cu ce crema epilatoare m-as putea epila sa nu mai ramana radacinile ( zona pubiana ) la salon nu m-as duce din cauza microbilor, nu am de unde sa stiu cum si cat de bine se pastreaza curatenia acolo. Si la crema daca ati putea sa imi ziceti numele sau link.

2 răspunsuri:
| alinac a răspuns:

Epilatorul e super dar primele 2-3 dati te va durea... dupa aia nu o sa mai ai probleme(picioare, zona axiala si chiar si cea inghinala), iar pentru ceea pubiana incearca benzile depilatoare sau mergi totusi la un salon pentru prima data.

| CynicalCunt a răspuns:

Coasa, trimmerul, palele elicopterului etc etc.