| anonim_4396 a întrebat:

Aveti idee cu ce m-as putea epila in zona pubiana(sunt baiat) adica am o masina si il iau de sus dar de pe testicule nu pot, si nici cu bicu ca ma irit rau, crema epilatoare e o idee buna?

17 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Altul care se pi. zdifică. Creste numarul femeilor pe Pamant.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Replica masculului "feroce" tipic, nici nu ma obosesc! laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Replica unui barbat normal.Ce mai ramane sa faci? Machiaj?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu pune crema epilatoare pe fata, sau pe zonele genitale, daca nu vrei sa ai arsuri si iritatii majore, pielea este foarte sensibila acolo si in 90% din cazuri apar iritatiile.

| Drimmero a răspuns:

Cand vad baieti rasi pe picioare, cu fond de ten, cu strugurel pe buze, deja innebunescrolling on the floor))). Daca sunt sportivi, ii inteleg ca ar trebui rasi ca transpira, dar asa sa dea bine ''la fete'', cum mi-a zis cineva, iti vine sa-i iei la palme pana se trezesc la realitate!

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Drimmero):

Citeste poezia "Ai nostri tineri" al lui M. Eminescu si ai tabloul perfect al unor astfel de personaje ridicole, penibile de-a dreptul jenante. =))http://www.poezie.ro/index.php/poetry/32891/Ai_nostri_tineri...

| Drimmero a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Femei!

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Aceeasi problema, am scris undeva ca ma rad pe picioare?
cititi calumea intrebarea sau nu mai raspundeti, spamul nu e necesar.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ma refeream la tine, fratica. Eu spuneam de cei care se rad. Incearca sa nu mai iei literar totul...

| ywar a răspuns:

Te-ai cam uitat pe la tv/internet la filme xxx, altfel nu explic apetenta ta pentru epilat. Un barbat - e adevarat - nu trebuie sa aiba padure, dar crede-ma daca e ras, tuns si frizat pare un copil. Ce femeie ar vrea sa faca sex cu un copil?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu chiar esti sadic rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Băi eu nu pricep un lucru, de ce îl tai părul de la testicule? Adică m-am tuns odată acolo, și na a arătat nașpa, și da am folosit mașină de ras electrică. Încearcă cu mașina, dar ia doar vârfurile, în loc să iei tot părul, iei numai ce mai mare și mai des. Atenție nu lua cu lama, folosește piaptănul când folosești mașina.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai primit report, ai vrea sa stau vara cu blanita, e foarte cald, transpir mult, ma spal si de 2 ori pe zi si tot transpir de la par.

| Nitunitu a răspuns:

Nu inteleg. Azi ras tot parul de pe corp, maine ce urmeaza? Machiaj?

Nu rad de tine doar vad ca lumea asta o ia razna rau de tot...

| anonim_4396 explică (pentru Nitunitu):

Stai, dar ma rad doar la subrat si in zona pubiana, am scris eu undeva ca ma iau pe picioare maine sau piept?
De ce exagerati aiurea?
Niciodata nu o sa ma rad in zonele alea, dar in zona pubiana in special vara transpir mult de la par.

| alexia29 a răspuns:

Ceara big grin

| LoveBlack a răspuns:

Te poți uita la tutoriale despre epilarea cu ceara pe yt