| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU...intrebare pentru. baieti. dar poate si fete.hee hee. cum arata fata aproape de perfectiune (nu chiar perfecta) si la fizic si la personalitate. funda :*

8 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Pentru mine fata de care m-as indragosti imediat trebuie sa fie cu parul lung si ondulat putin ochii blanzi nu foarte slaba dar nici grasa si care sa fie ambitioasa de ex o colega m-a sunat cand era bolnava si i-am dictat tot ce a pirdut la scoala si care invata fb

| shadow72 a răspuns:

Da-mi mesaj pe privat si iti dau facebook-ul prietenei mele

| Cr1sti13 a răspuns:

Pei fizic sa fie bruneta, ochi verzi, slabuta, formele dezvoltate
acum personalitatea sa fie dulce, desteapta, sigura pe ea, sa stie sa vorbeasca si corecta sa nu ma minta in fata

| deea_5723 a răspuns:

Perfectiunea e in ochii privitorului...deci nu exista un tip universal de perfectiune!

| ssaTpu a răspuns:

Fata `perfecta` arata cu totul diferit in viziunea baietilor...perfectiunea difera de la o persoana la altawinking

| NimeniNuiPerfect a răspuns:

Pentru mine nu trebuie sa fie printesa, ci doar sa fie ingrijita, sa fie o fata cu care poti sa iesi pe strada...si la personalitate sa stie sa voreasca cu toti cei din jurul ei.si bine'nteles sa fie duulce big grin funda?

| bradborn13 a răspuns:

Man sa stii de la mine ca nu exista nici o femeie perfecta, la fel ca nici un om perfect ci doar momente perfectewinkingHai acum sari cu funda.

| HeH a răspuns:

Pai, comportament adecvat,, forme adecvate, sa fie desteapta. fizic sa arate excelent. si multe altele de genul acesTa