| Mirela123yz a întrebat:

Ma uitam pe tiktok si am vazut un video in care o fata povesteste cum a ramas gravida folosind prezervativ, de 2 ori chiar.
Intrebarea mea este, poti ramane gravida folosind prezervativ? Sau s-o fi rupt prezervativul si ei nu si-au dat seama si s-a produs sarcina?

5 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

S-a rupt, pentru că altfel nu are cum.

| corbulalbrosu a răspuns:

Este imposibil de formulat un raspuns care sa fie catusi de cat obiectiv, fiindca pot exista mai multe posibilitati mai mult sau mai putin plauzibile.

| mihai69 a răspuns:

Teoretic, e posibil. Dar de două ori... deja frizează ridicolul.

| Emilian65 a răspuns:

Daca prezervativul a fost intact, este imposibil sa ramana gravida.

| Sofer a răspuns:

Dacă s-a spart și a ejaculat și nu șia dat seama e posibil.