| anonim_4396 a întrebat:

Poti ramane gravida, daca ai folosit prezervativul in timpul actului sexual, si nu s-a rupt, sau cv de genul?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu exista nici o metoda de contraceptie 100% sigura, in afara de abstinenta. Pe prezervative scrie care este riscul de sarcina nedorita in ciuda folosirii corecte a prezervativului: este undeva in jur de 2-3 la mie. Deci da, se poate, dar riscul e mic. Mic nu inseamna zero.

6 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Foarte putin probabil.

| piticu21 a răspuns:

90% din cauzri nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu poti ramane..doar atunci ramai daca se rupea sau nu folosiati prezervativ

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

BINEINTELES CA POTI RAMANE! SANSE MINIME DAR SE POATE

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti ramane insarcinata daca prezervativu ramane in vagin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da