| munteanella a întrebat:

Hei tpu..Maine am prima mea intalnire in afara scolii cu prietenul meustraight face.El nu a amai avut prietena pana acum si nu stiu cum sa ma comport, ce sa fac..nu vreau sa-l iau prea tare involuntar.8-).Help!straight face

Răspuns Câştigător
| AnGeL a răspuns:

Chiar daca nu a avut o prietena pana acum sunt sigura ca se descurca
fi tu insati si el practic se va ghida dupa instinctele lui masculine happy

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu fi stresata si comporta-te normal

| DorothyAnn a răspuns:

Cred ca trebuie sa il intrebi la fiecare replica daca e pregatit pentru un nou pas, ca e ceva nou in viata lui, probabil nu a mai vorbit cu nici o fata, cred ca va si uita cum il cheama!

| IulianDBI a răspuns:

Depinde de caracteru fiecaruia, sunt doua tipuri de baieti, ce-i care nu stiu sa se comporte cu o fata si ce-i care manipuleaza, niciodata nu gasesti baiatul perfect, ideea este sa fii tu insuti, el trebuie sa te placa pentru ceea ce esti tu, nu pentru ceea ce vrea el sa fii, daca te place pentru altceva decat pentru ceea ce esti, relatia e compromisa.