| delyutza369 a întrebat:

Hei TPU, maine vine iubitul meu la mine cum as putea sa il excit la maxim rau de tot?

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Incepi cu sex oral de incalzire apoi sex normal

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Imi place numele tau

| corbulalbrosu a răspuns:

Este suficient sa apari in fata lui intr-un furou vaporos, semitransparent si bineinteles fara nimic dedesubt. http://olx.ro/......3d9YH.html

| cristintza94 a răspuns:

Imbracate in ceva mai sexi, incepe sa il saruti pasional.Aratai ca vrei cu adevarat sa faci sex cu el si cred ca totul vine de la sine. O sa ai o seara de neuitat

| MSAna a răspuns:

Imbraca-te mai indecent, Joaca-te cu abdomenul lui si daca va sarutati musca-i buza. laughing)))))))))))))))))

| maraton112 a răspuns:

Faci degetica