| adrean4k a întrebat:

Hei! TPU Mam iindragostit intr-un baiat a-2 oara dar nu stiu precis daca lui ii place de mine...deoarece prima data tot mie mi-a placut de el dar el atuncea si-a batut joc de mine si la urma s-a intilnit cu una din cele mai bune prietene ale mele, acum a trecut 2-3 luni de la acel incident si a inceput sa imi scrrie ca ii pare rau ca ca el atuncea sa intilnit cu alta si nu putea sa imi scrie nimic deoarece ea se uitata tot timpu la mesajele lui, ca eu atuncea am ramas in inima lui, ca ii placea de mine, si mi-a propus sa ne intalnim din nou, eu am acceptat si peste 1 saptamana s-a dus la tabara pe 10 zile si eu al intrebam daca ma iubeste, si i-am mai scris niste mesaje, dar el la nici unu nu a raspuns, si acum nu sunt sigura daca ma iubeste, mai are 5 zile oina vine acasa si nici nu stiu ce sa ii raspund daca sa ma mai intilnesc cu el sau nu? Astept orice raspuns! dau fundita:*

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Pai daca si-a batut joc de tine o data nu cred ca mai vrei sa isi bata inca o data. daca te iubea putea f bine sa no lase pe aia sa se uite in mesajele lui si normal era daca nu-i placea de aia NIKI SA NU STEA CU EA. vorbeste cu el fata in fata poate nu a avut cum sa iti raspunda.dar nu crede prea mult in elwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Llooliittaa a răspuns:

Poate nu ti.a raspuns la mesaje pentru ca nu mai are credit, mai acorda-i o singura sansa, sau vorbeste cu el fata in fata cand se intoarce!

| FrumusicaDiana a răspuns:

Poate ca ii este rusine si nu poate sa iti scrie in mesaje ce simte cu adevarat ar fi mai bine sa il astepti sa vina si sa va intalniti si sa vb singuri. imi dai funda?