| YukyTsukiyomi a întrebat:

UNA FUNDA + VOTURI! deci eu plac sau sa zic placeam un baiat si el pe mine vorbeam, ne intelegeam bine dupa mi-a propus sa ne intalnim de 2 ori si mi-a zis ca suna el dar nu a mai facut-o a 3 oara ne-am intalnit deoarece l-am intrebat daca ma mai place si mi-a raspun ca nu stie raspunsul la intrebarea mea si dupa cum am mai zis ne-am intalnit nu prea am vbit pentru aveam putina treaba deci mai mult de 45 min nu am vorbit despre nmc ce ma interesa pe mine ...am plecat acasa si el nu stiu unde ...in seara aia i-am trimis un sms si l-am intrebat daca ma place sau nu si el mi-a raspuns: am vrut sa-ti arat azi dar te-am vazut suparata si grabita si nu am mai indrazniteu i-am mai trimis 6 mesaje si nu a raspuns la nici unul m-am cam intristatiar urmatoarea zi am aflat ca a fost la MC cu o fata si un prieten de-al lui si a citit mesajul/mesajele cu voce tare si m-am enervat si am sters toate mesajele de la el si ma simt un pic mai bine dar totusi il plac si nu suport ceea ce mi-a facut cum credeti ca ar trebui sa procedez si ce sa cred despre un baiat ca asta va rog mult sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| Dav7id a răspuns:

Ti-ai dat increderea prea repede si el si-a batut joc de ea si in ce fel. Uita-l, nici nu are rost sa te complici cu el.Gandeste-te ca si pe viitor va avea aceeasi tenta de a divulga ce vorbeste cu tine,pentru ce ti-a facut acum,ar fi trebuit sa fie de ajuns pentru a nu mai vrea sa discuti nimic cu el,chiar daca iti place, trebuie sa te fi suparat destul, incat sa nu mai vrei sa ai nimic de a face cu el si crede-ma e cel mai bine.Nici beat,n-ar trebui sa faca un baiat ce a facut el sau poate is eu prea "excomunist",adica sa spuna in gura mare ce mesaj primeste de la o fata, cat mai discret, sa ramana intre voi doi.Nu te merita, nu merita sa bati timpul cu el, nu merita sa iti irosesti timpul gandindu-te la greselile lui.Salut si Vei fi mai bine fara, va fi cineva mai bun.

4 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Cel mai bine pentru tine e sa il uiti, daca face fapte din astea de bravura in fata prietenilor si te pune pe tine intr-o lumina proasta inseamna ca e cam magar de felul lui si pierzi timpul degeaba cu el. Asta e, se mai intampla. BAFTA!

| madalina1999 a răspuns:

Fa te ca nu iti pasa...cred ca va fi un pic orgolios, daca il placi asteapta pana cand vei mai auzi ceva despre el la adresa ta, si sa ii zici.cred ca o sa se simta un pic prost.doar dk n-o fi nesimtit, spune-i ca il ierti de data asta, dar data viitoar nu...si spune-i sa iti zica ceia ce vroia sa iti zica el atunci cand ati fost in oras.winking.si vei afla,dar nu insista mult pe faza asta. sper ca dai fundabig grin, a funtionat si la alt cinem,va, oricum faci cum crezii este decizia ta, iti urezc succes, cred ca va decurge binebig grinwinking

| fanimox a răspuns:

Nu nu imi place tipu e... nu stiu fraier dai intalnire de 2 ori da nu mai suna... da-l naibii eu asa zic

| LaDyPTYUuU a răspuns:

Pai eu cred ca baiatul asta este cam indecis