| milckey16 a întrebat:

Noului meu stomatolg ii place arta. Si mie la fel.Astazi aveam desen la scoala si aveam blocul la mine. Si el a zis ca mi-a vazut desenele pe facebook dar mna nu sunt la fel si mai aveam si o chestie pe gura si nu puteam sa ii zic ca le am la mine. Oricum cred ca vazuse blocul dar mna probabil nu vroia sa para bagacios. El e super glumet si de treaba si tanar are vreo 26 de ani, dar eu am 13 si chiar nu stiu cum sa ii zic sa imi vada desenele fara sa par disperata sau intr-un fel cine-s eu (scuze categoria)
Deci cum sa ii zic sa se uite peste desenele mele?

Răspuns Câştigător
| RyugaHideki a răspuns:

Trebuie doar sa te comporti normal si sa fii draguta mereu.
Varsta te ajuta foarte mult si vei parea destul de interesanta pentru el si talentata. Poti merge la el oricand, sa ii prezinti desenele. Nu se va supara. Daca erai cu vreo 5-6 ani mai in varsta, poate sa dadea la tine.asa ai 13 ani deci esti un copil in fata ochilor luihee hee
Oricum ai face nu vei parea disperata. Dar totusi, nu ii arata desenele cat timp are pe cineva la el. Arata-i desenele cand este singur si liber happy

1 răspuns:
| foxi a răspuns:

Ai vise erotice! Crezi ca stomatologul e pedofil?