| GergiaVale20 a întrebat:

Hei, TPU nu am prea mult timp de cand mi-am inceput viata sexuala si as vrea sa imi dati niste sfaturi ...problema sta in felul urmator: eu nu prea simt nimic in timpul actului sexual.da, la preludiu e ok, dar in timpul actului sexual nu simt nimic placut...si as vrea sa va intreb cateva pozitii ...sau in cazul baietilor niste sugestii pentru satisfacerea partenerului la preludiu (de obicei nu ma stresez, dar vreau sa ii fac o surpriza). Asa ca va rog sa imi dati niste sfaturi.Multumesc, TPU, funda!

3 răspunsuri:
| Nextone a răspuns:

Totul porneste de la creier.Trebuie sa nu te streseze nimic si sa nu te mai gandesti la altceva. In caz ca nu ai avut orgasm trebuie sa incercati diferite pozitii, niste pozitii care sa ii permita lui sau tie sa iti stimulezi clitorisul.
O surpriza ar putea fi ceva ce nu ati mai incercat in pat sau o lenjerie sexy, un legat la ochi. Experimenteaza doar asa o sa iti dai seama ce te satisface, Bafta!

| mihai69 a răspuns:

Dacă nu ai avut niciodată orgasm (prin masturbare, petting etc.) o să dureze ceva vreme până vei reuși.
Încercați cu sex oral (preferabil reciproc).

| Alexandra_Maria_1994 a răspuns:

Uita-te la filme xxx si o sa vezi acolo numai pozitii