| aiaiaiii a întrebat:

O intrebare pentru baieti in special. Care credeti ca sunt cele mai importante lucruri la o fata?

Răspuns Câştigător
| япончик a răspuns:

Eu nu as crede pentru un baiat sa existe o lista de lucruri, si el tine cont daca o fata le are sau nu, uite de exemplu eu m-am indragostit de o fata deoarece imaginea ei si in special ochisorii ei mau inbolnavit, in rest calitatile si tot ce detinea ea, fie ca erau negative sau pozitive - eu oricum le vedeam excelente. Parerea mea e tot ce poti face tu, e sa ai grija de tine si sa fii asa cum esti, sa nu te crezi cumva mai sus, fii reala doar, si nu da tot ce ai fara ca el sa merite, nu uita sa mai fii si indiferenta asta face pe baieti sa depue mai multa atentie inspre o fata.
daca ti-am fost de folos acrdami macar funda

| Cathuzik a răspuns (pentru япончик):

Eu ti-as acorda 2 funde rolling on the floor

| япончик a răspuns (pentru Cathuzik):

Asta cum sa inteleg

12 răspunsuri:
| Lk_Lucian_1990 a răspuns:

3 lucruri pe care le caut eu la o fata: simplitate, bunatate, educatie. Eu vreau ca o fata sa ma provoace din punct de vedere psihic si emotional.

| Purec a răspuns:

Pentru mine foarte important sa fie inteligenta. sa fie directa si sa spuna daca si cand o deranjeaza ceva la mine, si sa stie sa iubeasca si sa se lase iubita fara sa fie geloasa. SI foarte important sa inteleaga ca nu ma tine langa ea cu forta. Sa aibe incredere in mine, si sa nu imi tradeze increderea ce i-o acord. Cam pretentios huh?laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| Fabian20 a răspuns:

Sa fie deschisa sa pot sa vb orice cu ea, draguta, inteligenta etc

| ForeverAnonim a răspuns:

Dupa mine cele mai importante lucruri ar fi : sinceritatea30%, frumusetea exterioara60% si iubirea care tio poarta 99%

| Dany008 a răspuns:

Poi trebuie sa arete bine si ft mult conteaza sa fie draguta
Contra : sa nu fie rusionasa
Ca degeaba esti frumoasa daca nu scoti o vb si toata te inrosesti
Deci daca vad o fata frumoasa si vreau sa vb cu ea sa o cunosc merg acolo si vb sa fie plina de viata draguta si frumoasa :*

| real8849 a răspuns:

Sinceritatea,un suflet curat si sa fie alaturi de tine neconditionat

| Popescu_RAdu_1993 a răspuns:

Conteaza mult Calitatile psihice... sa ai cu cine vorbi...
nu sa fie o pitipoanca cu aere care nu stie sa Puna doua cuvinte laolalta si sa iubeasca neconditionat... nici daca ar fi draguta nu ar strica big grin