| raluca0306 a întrebat:

Care credeti ca sunt cele mai importante lucruri in viata?

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Familia si prietenii!
restul nu conteaza!

| Graphee a răspuns:

- Familia, cu siguranţă este o a doua parte din mine.
- Prietenii, deşi nu prea mai sunt oameni în care să ai încredere, dar eu mă bucur că am avut norocul de a avea prieteni buni.
- Cariera, dacă muncesc din greu şi învăţ în continuare, cu siguranţă pot avea o carieră de care să mă bucur.
Dar cu siguranţă cel mai important lucru ar fi sănătatea, deoarece fără ea, nu aş putea să fiu alături de cei dragi, să îmi fac o carieră şi aşa mai departe.

P.S: Am uitat de pasiunea mea, călătoritul. Cu siguranţă, pentru mine ar fi un lucru foarte important. laughing
Numai bine.

| elasexygagica a răspuns:

Sexul

| emima a răspuns:

1-Familia e pe primul loc,toate se duc,prietenele, prietenii, dar familia va fi mereu alaturi de tine
2-Prietenii fara ei nu stiu ce m-as face, cu ei ma distrez, ei ma inteleg.
3-Muzica e foarte importanta pentru mine.prin ea ma identific etc
4-Cartile m-au ajutat sa inteleg multe chestii, si sa cunosc multe lucruri
5-Distractia imi place sa ma distrez
6-iubirea

| emima a răspuns:

1-Familia e pe primul loc,toate se duc,prietenele, prietenii, dar familia va fi mereu alaturi de tine no matter what
2-Prietenii fara ei nu stiu ce m-as face, cu ei ma distrez, ei ma inteleg.
3-Muzica e foarte importanta pentru mine.prin ea ma identific etc
4-Cartile m-au ajutat sa inteleg multe chestii, si sa cunosc multe lucruri
5-Distractia imi place sa ma distrez
6-iubirea

| BigV a răspuns:

Sanatatea, familia, prietenii, banii, respectul si felul in care vedem viata sau in care actionam pentru a ne atinge obiectivele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sănătatea, bunăstarea sufletească și materială date de celălalte lucruri "cele mai importante".