| Alex00990 a întrebat:

Peste cateva zile este ziua prietenei mele. Sunt cu ea de vreo 3 saptamani si e prima mea relatie. Ideea e ca nu stiu ce sa ii fac cadou, nu vreau ceva prea ieftin,dar nici prea scump. Vreau ceva memorabil, care sa o faca sa zambeasca si sa se gandeasca la mine. Sau nu stiu... daca aveti idei va multumesc!

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cadou la 3 sapatamni?
Poate 1 floare, sau 1 ciocolata!

| MihaiNicu23 a răspuns:

O floare la ghiveci si 1 pereche de cercei de argint ca ei ar costa sub 50 de lei.

| Eduard196 a răspuns:

Fa-i un cadou care sa o reprezinte si ai grija sa nu fie prea scump sa para ca ea e tot ce ai pe lume

| Monic_Monna_R._1999 a răspuns:

Buna, cumparai 1 trandafir roșu o rama cu o poza cu tine si cu ea.
Sau o gentuta si un trandafir nu stiu sper ca te-am putut ajuta! Apropo si o cutiuță de ciocolată. fetele iubesc ciocolata?❤

| Catalinaa19 a răspuns:

Avand in vedere ca esti cu ea decat de 3 sapt, ai putea sa-i iei o bratara cu initiala ta si a ei, daca stii ca poarta bratari sau ai putea sa iei cea mai frumoasa poza cu voi doi si sa o pui intr-o rama alaturi de un trandafir rosu frumos.

| Avadani_Alex_1988 a răspuns:

Un album in care sa ai pe cate o pagina o poza pe care ati facut-o, data, si mesajele din wapp

| malex18 a răspuns:

Avand in vedere ca e ziua ei un buchet de flori sau nu neaparat buchet ar bucura-o si ceva simbolic ca de exemplu un lantisor sau o pereche de cercei