| bombonikagaby04000 a întrebat:

peste cateva zile este ziua prietenei mele cele mai bune si nu stiu ce sa ii cumpar vreau indei ceva facut manual din origami sau foarte ieftin pentru ca la ea doar gestul conteaza nu o prea intereseaza cadoul! Eu vroiam sa ii cumpar un costumas de vara si nu este prea scump 45 de lei! plz vreau idei, cel mai bun raspuns primeste fundita

1 răspuns:
| D33A_5116 a răspuns:

Heellloo happy..hmm thinking peste cateva zile este ziua prieteniei tale [ distractie placuta kiss]. uite ma gandeam daca tot sunteti prietene buna, poti sa ii cumperi ce isi doreste ea, dar daca ai zis ca pentru ea conteaza doar gestul...tie tie greu laughing vrei sa fie ceva superb pentru cea mai buna prietena, te inteleg... uite ii poti cumpara un buchet de trandafiri :X [sunt foarte frumosi] ii mai poti cumpara si acel costumas dar daca acela costa 45 de lei.iar buchetul poate sa fie intre 10-15.[dai 60 de lei pe cadou], eu ti.am zis parerea mea happy, acum tu hotarasti, inca o data DISTRACTIIIEE PLACUTAAA kiss.Te pupic happy