| Ancutsss a întrebat:

Se apropie ziua prietenei mele si nu stiu inca ce cadou sa ii fac. M`am gandit la o poza cu mine si cu ea intr-o rama. Ce ziceti, ar merge ideea? Daca aveti si alte idei va rog sa mi le spuneti. Dau funda:d.

Răspuns Câştigător
| anonime17 a răspuns:

Eu i-am facut acelasi cadou prietenei mele si i-a placut la nebunie...dar ai putea incerca is :1.O posetuta 2. Un parfum 3.O bulza identica cu a ta sper ca te-am ajutat fundaA?

4 răspunsuri:
| Pisiquee a răspuns:

Drăguț.
Mie una mi-ar plăcea un urs maare ^^. Sau un parfum.
Mi-a luat prietenul meu de ziua mea parfumul Nina Ricci Nina. E incredibil de fain. Dar depinde dacă prietenei tale îi va plăcea parfumul pe care vrei să-l iei.
Trebuie să îi iei ceva să folosească. Poza o pune pe birou și o mai șterge de praf din când în când.Deși ai putea să-i iei si aia. thinking
Alegerea ta. Trebuie să îi știi caracterul, și ce-i place.
Aa.și am mai văzut pernițele alea drăguțe pe care poți să imprimi o poză. Sunt foarte cool. Și faine.
Baftăă! :*

| blueskydarkeyes a răspuns:

Ideea mi se pare buna. Poate ca am doar 14 ani dar stiu doua lucruri.1)Un cadou dat cuiva de ziua lui trebuie sa fie ceva care ramane peste ani si care o sa ii aminteasca de tine de fiecare data cand il vede sau il foloseste.Deci o poza in rama ramane peste ani asa ca, cadoul tau exceleaza la capitolul acesta.2)Un cadou sentimental e intotdeauna apreciat, iar daca ea e prietena ta atunci cadoul tau exceleaza si la acest capitol.Banuiesc ca nu trebuie sa iti mai spun ca trebuie sa ii faci pe plac de ziua ei.
P.S. Sper sa nu te supere/deranjeze aceasta sugestie dar daca vrei sa faci sex cu ea de ziua ei si nu va doriti un copil nu uita sa folosesti prezervativul ca altfel o sa aveti o surpriza.

Răspuns utilizator avertizat
| blueskydarkeyes a răspuns:

Opa,scuze! Am inteles cu totul altceva.Credeam ca esti baiat si ea e iubita ta.In cazul acesta nu pot sa dau un raspuns fiindca nu sunt fata si nu prea stiu ce va place voua.