| Mirela123yz a întrebat:

Prietena mea mereu imi povesteste ca atunci cand il masturbeaza pe iubitul ei, el o intreaba inainte sa-si dea drumul "unde imi dau drumul?" La ce credeti ca se gandeste el cand ii spune asta?
Si inca o intrebare, poate sa o dezvirgineze daca ii baga degetul prin pantaloni?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Se poate aprecia ca rostul intrebarii puse de iubitul ei are un singur raspuns si este cel pe care l-ai intuit in mod corect si tu din moment ce ai postat intrebarea.
Femeile isi pierd virginitate NUMAI in momentul in care intretin primul lor contact sexual, in timpul caruia penisul este introdus in interiorul vaginului. Prin masturbare intravaginala cu degetele sau orice alt obiect introdus in vagin, se poate produce doar procesul de DEFLORARE a ''pasaricii'' in cazul in care este rupta membrana/pielita numita HIMEN, care acopera partial intrarea in vagin. Multa sanatate!

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Se gândește că vrea să facă o faptă bună cu acea ocazie.
2. Depinde unde îl bagă.

| Mirela123yz explică (pentru sadrian46):

Poate sa i rupa himenul prin pantaloni?

| sadrian46 a răspuns (pentru Mirela123yz):

Dacă e tâmpit și turbat, poate.

| Sofer a răspuns:

Poate vrea sa ii zică ea unde prefera sa își dea drumul. (sâni, burta, pe fața).

| mdc98 a răspuns:

Daca vrea sa isi dea drumul pe ea, o trateaza ca pe o c***a.

| BossuldepăBaltă a răspuns:

Nu îl poate masturba pe iubitul ei, doar tu te poti masturba singur...