| bebethomeu a întrebat:

As vrea sa-mi raspundeti sincer si cat se poate de corect. Saptamana viitoare am intalnire cu iubitul, el vrea sa ma masturbeze cu degetul, dar eu nu stiu cata lungime se poate baga ca sa n ma dezvirgineze happy va roog frumo sa-mi raspundeti ca am nevoie urgent big grin

Răspuns Câştigător
| NOname12212 a răspuns:

Pai baga pana te doare si cand te doare ii spui...happy

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai de ce ai nevoie urgent? ai zis ca saptamana viitoare. eu zic ori sa bagi ce si cat trebuie ori sa nu bagi nimic

| vicky14u a răspuns:

Cel mai bine sa nu te joi cu asa ceva!
Patima desfraului e ceva ce avanseaza progresiv de la o forma la alta, forme din ce in ce mai greu de controlat!

| vicky14u a răspuns:

"Daca tear iubi cu adevarat n-ar incerca asa ceva inca" - foarte adevarat!

Si-a facut calculul perversul ca astfel te va obisnui cu ideea explorarii sexualitatii, pentru a te face sa-ti doresti si tu acelasi lucru!

| bebethomeu explică (pentru vicky14u):

Multumesc de sfat happy dar nu este adevarat ca este pervers, chiar nu este deloc si am ajuns amandoi la o intelegere comunawinking

| bebethomeu explică (pentru vicky14u):

Multumesc de sfat. Dar nu este adevarat ca este pervers, chiar nu este deloc si am ajuns amandoi la o intelegere comuna! happy

| bebethomeu explică:

Multumesc pentru raspunsuri happy

| florinut000 a răspuns:

Adinc foarte adinc, hai ca glumesc dacal iubesti nu-i neveoie de un deget
este de ajuns sa te sarute sau sa te stringa in brate, daca tear iubi cu adevarat n-ar incerca asa ceva inca

| vicky14u a răspuns (pentru florinut000):

Nu intra in jocul lui murdar! Acest pas psihologic odata facut, nici nu-ti vei da seama cand vei ajunge sa fii urmatoarea victima a curviei.

Darul onoarei si al demnitatii pentru o femeie este cel mai important lucru in ochii viitorului sot - e ceva ontologic mascului, o problema complicata chiar a identitatii lui in sufletul iubitei sale.

Nu sunt simple cuvinte si teorii, statistica celor 60% divorturi in cazul cuplurilor ce au avut alte relatii inainte de casatorie spune totul!

| vicky14u a răspuns (pentru florinut000):

Nu-i permite astfel de obscenități și vei vedea daca tine cu adevarat la tine!