| Irene19 a întrebat:

Hei TPU.Revin,cu acelasi subiect sa zic.EL.De atunci de cand am pus intrebarea s-au mai intamplat si alte chestii. Mi-a zis ca are planuri cu noi 2.si mai multe.
Ne-am si certat pentru ca el a mintit-o pe o prietena de-a mea ca fostul ei prieten o insela si mai multe si apoi nu a recunoscut. Apoi, seara, mi-a cerut scuze si a zis ca nu vrea ca EU sa cred ca e un mitocan si ca ii pare rau ca a mintit si nu a recunoscut.
L-am iertat, deh, asa-s eu.
De atunci s-a cam departat de grupul nostru. dar tot am mai vorbit, nu asa des dar tot am vorbit.
In prezent, am o relatie de cateva zile si el a aflat si a zis ca vrea sa-l cunoasca pe prietenul meu si am zis ca sunt de acord, dar el a zis-o cu ironie.Ma rog.ieri,prietenul meu nu a putut sa iasa dar in schimb a iesit EL.parca nu se schimbase nimic.doar faptul ca eu incercam sa fac pe indiferenta.
Iar i-am vazut privirea acea care ma lasa complet muta. Mi-a demonstrat ca e gelos. Zicea pe acolo cand nu eram eu atenta'ce bine ca nu a iesit pampalau ala.astaa,prietenul ei'.
Inca nu il inteleg. CE VREA?! Daca nu ma mai vrea pe mine, de ce nu ma lasa in pace? De ce tot timpul se uita la mine, ma striga, se pune doar langa mine si chestii din astea. Ce rezolva?
Ziceti-mi voi ce ati crede daca ati fi in locul meu.sau.ce ati face.
Multumesc anticipat.:*

2 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Vrea sa te "coco", doar atat. Fereste-te de el!

Răspuns utilizator avertizat