| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU.scuzati categoria oh go on. eu cu prietena mea ne-am hot. sa stam in aceeasi banca la liceu(pentru ca suntem bff) da ea in ultima vreme iese cu o alta fata (tot din cls de la generala)si am aflat ca vrea sa stea cu ea oh go on (ea inca nu mi-a spus, am aflat de la o prietena care a aflat de la "noua" colega a bff meu.)si vrea sa-mi spuna in seara asta colega asta de pe id ei. raised eyebrows. cum sa procedez? oh go on. ma simt (poate suna prostesc) dar ma simt tradata oh go on. dupa cate am trecut noi impreuna acum sa ma dea la o parte oh go on...cum sa reactionez? ce sa-i spun? credeti ca mai este bff meu? funda si vot... happy

Răspuns Câştigător
| LifeFail a răspuns:

Cu siguranţă nu mai este,din moment ce a hotărât să stea cu cineva,fără să îţi spună şi ţie mai întâi,să te lase să afli de la alţii. Las-o să stea cu fata cu care a hotărât,nu are niciun rost să te iei la ceartă cu ele,mai bine stai cu altcineva, oricum nu e aşa de important cu cine stai în bancă, astea sunt doar copilării.
Baftă şi numai bine!

5 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Daca tea chemat si pw tine p afara sinu te-ai dus asta e trebuie ta.
dar daca bff tau nu ti-a spus ca fata aia vrea sa stea in banca cu ea inseamna ca vrea stea cu tine.

| mona a răspuns:

Asta nu i o problema, si ce daca nu vrea sa stea cu tine[asta nu inseamna ca te da la o parte] in banca, important e ca va intelegeti bine

| LifeFail a răspuns:

Mersi pentru apreciere, Carly!
Baftă şi numai bine!

| DorelSudoru a răspuns:

Doar lol

| Pustiu_8175 a răspuns:

Buna! cred ca ar trebui sa accepti decizia ei si sa vezi daca o intereseaza daca tu te simti tradata. Iar daca nu o intereseaza platestei cu aceasai moneda.Mult noroc!