| StaRmAgiC a întrebat:

Sunt curioasa. Voi ce credeti?
Fostul meu prieten care imi este si coleg de clasa a mers cu mine si colegele pana intr-un loc dupa ore ca sa cumpere ceva.
Colegele au inceput sa zica ca sunt fetitele mele si ale lui. Un fel de joaca.
Adica eu as fii fost mama iar el tatalaughing suna putin prostesc. Dar era o joaca.
Si lui i-a convenit sa ii se zica asa.Colega incerca de fapt sa ma apropie de el, ca stie ca ink il mai plac.
Fostul incepea sa glumeasca si el, iar colega"Emy" l-a intrebat mai in gluma, mai in serios daca ma mai iubeste, iar el repede a schimbat subiectul. Zicea ca el imi este fidel si sa nu cumva sa il insel.Asta in gluma ca doar in joaca eram nevastasahee hee.
Inainte de acest joc o alta colega"Flory" il intrebase ca de cand nu mai are el prietena si a spus ca ultima lui prietena am fost eu. Iar eu nu mai sunt cu el de 10 lunii.Am incercat sa mai fiu cu el, dar nu a mai vrut. Ii este frica ca iar se baga colegii intre noi si ca poate il retin de la multe lucruri. Iar colega"Flory" a zis ceva de vecinul meu"care vrea sa stea cu mine" si repede a tresarit cand a auzit ca m-am vazut cu vecinul aseara. Dar bine ca i-a zis ca nu era nimic important.colega"Flory" fiind genul de pers. "cu gura mare, care spune tot"
Voi ce credeti? Asta ar insemna ca inca ma mai place?
Doar a trecut ceva timpthinking
p. s (am fost de 4 ori impreuna in timp de un an)

8 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

BUna, e posibil sa mai simta ceva pentru tine, dar daca tu simti ceva pentru el si ai vrea sa te impaci cu el atunci vb cu el si spune-i ce simti, sa vezi raspunsul lui.

| Elena1234456 a răspuns:

Cred ca te place happy. Mai bine ai vorbi cu el.

| elamit a răspuns:

Nu stiu nu cred a atata timp, in 10 luni se pot schimba multe, eu cred ca tu il mai iubesti.

| sufletzel a răspuns:

Eu cred ca nu ii esti indiferenta si ca inca ii mai pasa de tine.

| doctorz a răspuns:

Cauta atul. Asta e"subtzire" rau! Nu e de tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca ii pasa de tine, insa nu ia convenit ceva in relatia voastra si de asta nu mai vrea.intreaba-l de ce nu mai vrea, analizeaza raspunsul si daca e vorba despre comportamentul tau, depinde de tine ce vei face dupa, daca tii cu adev la el schimbate insa daca crezi ca nu merita, nu stiu.nu uita ca cine te place te accepta asa cum esti:*.

| andr3y4ever a răspuns:

Eu cred ca inca te place dar nu vrea sa recunoasca de frica ca o sa se bage iar colegii vostri in relatia voastra

| Freek.Dynamic a răspuns:

Daca a sarit asa dintr-o data, e posibil ca inca sa mai simta ceva, si colegii aia sunt nesimtit happy si nu inteleg de ce se bag intr-o relatiie? care e scopul lor?straight face nu inteleg, sper sa te impaci cu el. si sunt sigur ca si tu il iubesti, dar si el inca mai tine la tine! pupici si multa bafta