| anonim_4396 a întrebat:

spuneti-mi cum sa procedez...acum vreo saptamana era o fata care era idragostita tare de mine...insa eu nu asa de ea. acum cind a inceput mie sami place de ea, nu stiu daca ea mai simte ceva? >>>>>(cel mai bun raspuns Funda))))

2 răspunsuri:
| BlackAngelOfFire a răspuns:

Fa-ti curaj si intreab-o direct daca vrei sa fiti impreuna. Crede-ma am patit-o imi erea frica sa spun si cand eream pregatit a fost prea tarziu a venit altu mai curajos. si cu toate ca ea ma iubea sitam asta dar nu am putut sa i spun in fata ca si eu. Si cand am vrut To late. Sper ca te-am ajutat!

| GameFace a răspuns (pentru BlackAngelOfFire):

O sa incerc sa fac asa!