| anonim_4396 a întrebat:

Salut, imi place muult de tot de o fata, ea este fooarte foarte timida si eu la fel si nu stiu cum sa procedez, si cum as putea sa imi dau seama daca ea simte acelasi lucru ca si mine.multumesc,cel mai bun raspuns fundahappy

2 răspunsuri:
| Vrajitor a răspuns:

Poi, incercati sa folositi ceva intre voi pana va disparea aceasta parte timida care va opreste dragostea pe cele 2 parti ale podului rupt parca din visul unui inger intis pe nori cu harpa iubirii in mana cantand o melodie pentru a te incuraja sa actionezi primul pentru a o impresiona, }{

| claudiaaas a răspuns:

Bagate in seama cu ea, creeaza o prietenie intre voi 2...incet incet o sa vezi ca se va creea ceva mai mult decat o prietenie intre voi 2. FUNDA?