| oannaroman a întrebat:

Stiu ca nu am prea pus eu intrebari de genu aici happy dar acum asa simt nevoie. Am fost azi la scoata am vorbit vreo 5 min cu prietenumio la telefon, dupa accea iar un pic cand am iesit.Am fost in oras apoi cu o colega o ora si lui i-am spus ca ma duc acasa ( bine ca dupa aceea i-am zis ca am fost in oras) si cand mergeam eu acasa el a iesit afara cu baietii lui (mentionez ca nu e din oras cu mine ) dupa ce am stat cu baietii a plecat la sala, eu am dormit in timpul aceasta si nu am vorbit. Cand m-am trezit l-am sunat, am vorbit vreo 20 de minute apoi a zis ca se pune sa doarma. Ok,apoi am sunat-o pe surioara lui sa vad ce face si cand am terminat de vorbit cu ea a zis ca nu doarme ca sta in pat se uita la televizor. L-am sunat sa vad ce face si i-am spus ca l-am sunat si avea voce cam de adormit si l-am lasat sa doarma. Oare sa fi fost chiar obosit sau nu vrea sa vorbeasca cu mine, e suparat sau ceva?sad

Răspuns Câştigător
| mihaMGB a răspuns:

Iti faci griji fara o baza concreta motive.Pe langa faptul ca mi se pare ca vorbiti muult prea des, posibil sa aiba baiatul nevoia de liberate de gandire. Posibil sa fi fost chiar obosit, si fara chef de socializat, ni se intampla tuturor.toti avem nevoie de momentele noastre d singuratate si meditatie.Nu iti mai fa probleme fara sa ai motive. pupici

| oannaroman explică (pentru mihaMGB):

Multumesc foarte mult pentru sfat :* mi-ai fost de mare ajutor.acuma na stiu ce zici ai dreptate dar si acum l-am sunat si a zis ca la el ploua si tuna si fulger si el mai inainte s-a trezit.nu am vorbit foarte mult cu el si a zis ca se pune inapoi sa doarma ca nu poate face nimic daca vremea e asa urata si a zis sa ma pun si eu sad tipa de mai jos zice ca poate ma insala.dar nu e genu si suntem de 1 an impreuna si niciodata nu mi-a aratat semne.sad

| mihaMGB a răspuns (pentru oannaroman):

Scumpa,daca aveti o relatie stabila chiar si la distanta,inseamna ca vorbiti deschis,prin urmare ar fi vorbit cu tine in caz ca relatia nu mai merge, indiferent de motivehappy Eu spun sa stai linistita, si sa nu te stresezi, eventual il poti intreba daca este totul in regula si sa ii spui ca puteti discuta deschis daca exista vreo nemultumire intre voi, asta ca sa te simti mai bine si sa stii sigur ca nu ai motive de ingrijorarehappy

| oannaroman explică (pentru mihaMGB):

Iti multumesc foarte foarte mult :* chiar m-ai ajutat mult.

| mihaMGB a răspuns (pentru oannaroman):

Cu placere draga mea:*

12 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Arata-i putina indiferenta apoi se va schimba.

| Allergikaa a răspuns:

Nu cred ca nu vrea sa vorbeasca cu tine, poate era putin obosit sau poate avea o zi mai proastabig grin, ar trebui sal lasi mai moale la un moment dat o sa se simta sufocatbig grin parerea mea.

| OtakuForever a răspuns:

O fi fost obosit daca spui ca avea vocea adormita dar mai bine discutati ce s-a intamplat si rezolvati problema bafta!

| Andutsssaaaa a răspuns:

Poate incarca sa te minta.Incearca sa'l intrebi mai multe, nu sa pari enervanta doar sa te implici mai mult in relatia voastra.Si daca s-a suparat intreaba-l si insista pana iti spune.

| YONYELLA2012 a răspuns:

Cred ca era doar obosit! Si eu cand sunt obosita descht televizorul sau calculatorul pentru a asculta muzica, asa ma relaxez. Poate ca televizoul este modul in care el se relaxeaza. laughing

| claudyah a răspuns:

Poate ca a fost obosit...sau poate ca te insealasad.

| claudyah a răspuns:

Poate ca a fost obosit sau poate ca are pe alta si nu vrea sa te jigneasca. Arata-i indiferenta si poate cine stie, o sa devina totul la fel.

| Ro_Lent_1989 a răspuns:

La cate telefoane i-ai dat normal ca l-ai obosit laughing