| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca o sa para ciudat. Eu ma excit cand vad filme porno cu lesbiene ( nu sunt lesby). Iar cand vad un film porno cu un baiat si o fata, nu ma excit deloc. Care este problema? straight face

Răspuns Câştigător
| Doηηa a răspuns:

Și mie îmi plac!
Poate ți se pare prea mult ce vezi că se întâmplă între un bărbat și o femeie. Fetele între ele o fac delicat de obicei.
Nu ești obișnuită, oricum trebuie să-ți păstrezi orientarea către bărbați! laughing

13 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Pai, in general o fata stie ce-i place altei fete, si cauta sa se satisfaca una pe alta, pe cand baietii cauta satisfactia proprie si sa o foloseasca pe fata cu care sunt, si filemele porno mai mult decat accentueaza acest lucru.
Cauta un film mai finut, in care sa nu ai impresia ca ea este doar o carpa de sters pe jos, si iti va face o impresie mai buna.
Eu am vazut ceva de genul asta, un filmulet erotic cu Tarzan si Jane, si mi-a placut.
In afara de asta mai sunt si alti factori - experienta ta, daca esti virgina sau nu ai avut pana in prezent o relatie mai indelungata, sau a lasat mult de dorit, atunci sigur ca te lasa rece o scena din asta.

| wildthing a răspuns:

Te exciti la filmele porno cu lesbiene pentru ca esti bisexuala...e absolut logic. Din cauza felului negativ in care este perceputa o astfel de orientare sexuala in societatea noastra, tu te afli in faza de negare si nu poti accepta nici macar fata de tine insuti faptul ca te simti atrasa si de fete. Ma voi aventura in a spune chiar ca, te simti mai atrasa de fete decat de baieti. Chiar cred ca la un moment dat curiozitatea ta va deveni destul de puternica si probabil vei incerca sa o faci cu o prietena, eventual vreo colega de liceu, de facultate si vei constata ca am avut dreptate. Sau poate ma insel.winking

| Cigarette69 a răspuns (pentru wildthing):

AM spus ca nu sunt bisexuala, dar mersi pentru raspuns.winking

| RAY a răspuns:

Posibil spun eu acele scene te face sa retatriesti acele momente petrecute cu iubitul tau, dar de ce cu lesbiene nu stiu, la masturbari fete vs baieti te uiti? uitate si zi-mi daca e la fel

| Felys a răspuns:

Pai daca esti baiat e clar ca iti plac doar femeile, nu mi se pare nimic deplasat

| Cigarette69 a răspuns (pentru Felys):

Am spus ca sunt fata.

| PsychologistT a răspuns:

Probabil e o fantezie, in subconstientul tau, o curiozitate.

| Blackyuu a răspuns:

Iti plac filmele porno cu lesbiene. Asta este.

| luanaoana99 a răspuns:

Esti clar fata...dar poate ca esti bisexuala (daca iti plac si baietii din realitate si fetele )...sau poate e doar o curiozitate ..sincer la problema asta sunt si eu la fel.

| Cigarette69 a răspuns (pentru luanaoana99):

Nu sunt nici lesby, nici bisexuala, imi plac baietii, dar chiar mi se pare un pic ciudat...

| luanaoana99 a răspuns (pentru Cigarette69):

Pai atunci ramane varianta ca e o curiozitate pentru tine atata tot...

| PynkLove a răspuns:

Geniala intrebarea pe care o sa o adresez laughing.
Cati ani ai?
Nu fac misto, varsta, este primul indiciu care te duce catre raspunsul dorit.