| anonim_4396 a întrebat:

Am iubit îmi plac băieții dar am o problema nu știu dacă e ok sau nu. Când ma uit la un film porno ma excit mai rău la femei decât bărbați, la sâni, la fund, la barbati mna e și diferit in filme gen uneori chiar dau skip când ii face femeia oral. Este normal? Nu m-am simțit niciodată atrasa de fete eu așa cred laughing am avut numai relații cu băieții, nimic de alt gen.

8 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Nici eu nu stiu de ce dar multe tipe prefera sa se uite la filme porno cu tipe. N-am idee de ce faceti asta, dar nu esti singura.

| RAY a răspuns:

Sunteti mai empatice, simtiti ceea ce simt fetele alea, de asta preferati si telenovele sau romane de dragoste

| corbulalbrosu a răspuns:

Este posibil ca in cadrul orientarii predominant heterosexuale in cazul tau, sa existe in una din cele 2 extremitati o ''enclava a orientarii bisexuale intr-un anumit procentaj. De regula niciuna dintre orientarile sexuale existente nu este perfecta sau 100% pura. big grin

| Sofer a răspuns:

Te simți excitanta ca și cum ai fi în film.

| Emma30555 a răspuns:

Nu cred ca te atrag fetele doar te pui in locul lor cumva, e un fel de empatie cum spunea un utilizator. Un film cu lezbiane nu te atrage probabil prea tare, deci tot un film cu un cuplu preferi sa vezi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti plac sanii si cururile fetelor?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca inconstient esti homofoba sau/si misogina, gen barbatii dezbracati sunt scarbosi, dar femeile dezbracate sunt frumoase si de asta preferi sa vezi doar femeile. De asemenea, ai zis ca te culci doar cu barbati, chiar daca te exciti mai mult la femei, faptul ca ai tinut mortis sa mentionez asta denota ca esti homofoba. Nu am nimic cu nimeni, dar felul de exprimare e ciudat.

| EuAMG a răspuns:

Multe femei au fantezii cu alte femei chiar daca sunt heterosexuale nu e o problema... daca ii spui unui bărbat așa ceva îl va întărâta și mai tare pentru că el își va imagina deja cum ești cu alta femeie împreună și el va putea lua parte