| Alex00990 a întrebat:

Sunt baiat si am 15 ani!
De ceva simt afectiune pentru o fata de 11 ani, dar nu imi doresc sa fiu impreuna cu ea sau ceva.Pur si simplu simt afectiune.
Ce parere aveti?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Asa, si? Pur si simplu ti-e simpatica

| siriusblack98 a răspuns:

Ca te-ai atasat de o fiinta umana iar motivele pot varia si nu cred ca este nevoie sa le insir aici.Nu prea incape loc de o parere anume...este ceva omenesc.

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu i nimic gresit sa simti afectiune pentru cineva. E un lucru foarte frumos si caracterizeaza fiinta umana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic anormal.

| anamaria82726 a răspuns:

Totusi esti cam mare pentru ea..si eu,, ii plac,, pe baietii cu care stau fiindca sunt prietenii mei si tin la ei, dar nu as fi impreuna cu ei. E acelasi lucru in cazul tau. Daca tii la ea, dar nu vrei o relatie inseamna ca este o atracte prieteneasca

| Laila12Izabela a răspuns:

Nu e nimic anormal. Dacă esti singur la părinți cu atât mai mult. O poti consideră o sora. Poti ajunge sa tii la ea ca la un membru al familiei.

| barosanu69 a răspuns:

Pedofilule