| Yulian_Crystian_1995_Sjwv a întrebat:

ce parere aveti de fetele care nu au nici macar o fantezie cu un baiat, doresc raspunsuri serioase, dau funda.

5 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Ai mai pus aceasta intrebare.

| BlackRose03 a răspuns:

Sunt asexuale sau lesbiene. Ce cred? N-am nicio parere, sunt oameni normali. laughing
E ca si cum ai întreba ce parere avem despre gay, dar nu poti sa ai o parere pentru ca sunt oameni ca si noi, doar cu alta orientare sexuala, lucru care pe mine nu ma afecteaza. Sunt gay de treaba sau mai putin de treaba, ca si cei str8, la fel si cu acele fete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate le plac fetele? Sau pur si simplu nu se gandesc la baieti, se gandesc la scoala/cariera.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa-mi spuna mie cineva, care fata, in afara de cele asexuale, nu se gandeste nici macar odata in viata de dupa 12 ani, sa zic, la dragoste.

| Namjoon a răspuns:

Poate sunt asexuale