| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU`. sunt foarte confuta si as vrea un raspuns rapid`. am facut sex anal cu prietenul meu `. prima data. si imi curge un pic sange ce mi s-a intamplat? o sa mi se opreasca sangerarea? funda

1 răspuns:
| dana85 a răspuns:

Ai mare grija poate sa duca la formarea hemoroizilor, de care nu mai scapi. Cel mai bine ar fi sa eviti asfel de contacte, iar daca altfel nu se poate, gasesti la farmacie un unguent care te ajuta sa eviti situatiile astea neplacute.