| tTeo a întrebat:

TPU... cand fac prima data sex anal poate curge sange? dau Funda happy

Răspuns Câştigător
| LineGuide a răspuns:

Da, desigur ca poate curge sange, dar daca se va intampla asta, nu va fi de bine. De ce spun asta? Pentru legat de sexul anal pot sa-ti spun atat: se pot face cele mai urate infectii, si cele mai adanci rani. Deci daca partenerul este mult prea dotat, sau ma rog intervin si alti factori, exista riscul unei scurgeri de sange, provocate de ruperea unui tesut.
Mult noroc!

3 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Ce intrebare, da cand te-ai **** prima oara, a curs sange? Normal ca nu, dar e dureros. Apropo esti fata sau baiat.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu m ai face ti scîrboșenii de acest fel, sex anal.

| Ankutzaaa a răspuns:

Nu, nu curge. Stai calm/a big grin