| Jojo2000 a întrebat:

Am o intrebare mai intima... Va rog sa ma ajuta-i! De cateva zile am observat in scaunul meu sange. Prima oara am crezut ca mi s-a parut dar de fiecare data cand ma duc la baiet pentru treaba mare curge din ce in ce mai mult... Nu stiu ce poate fi cu toate ca am o banuiala. Am impresia ca mi s-a rupt o pielita din jurul anusului pentru ca nu am vazut ca sangerarea sa fie din inerior. Nu stiu de la ce mi s-a intamplat asta pentru ca nu am facut sex anal sau alte prostii.Va rog ajutati-ma pentru ca nu vreau sa ma duc la doctor. Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Un inceput de hemoroizi.Ai si dureri? Te constipi? Adica scaunul este tare? Mai schimba ceva in alimentatie.Mai multe lichide.

| Sp33dyt a răspuns:

Hemoroizi. nu e de joaca. fugi la doctor la un control si incearca sa te duci mai des la baie (pentru scaun)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

POate ai hemoroizi du-te urgent la un medic

| Madayna a răspuns:

S-ar putea sa ai hemoroizi, nu-i de joaca cu ei, trebuie sa mergi la doctor neaparat.

| 12345678913579 a răspuns:

Hei poate ca e cam tarziu dar daca nu ai scapat, m am documentat si da...ai hemoroizi am inteles ca nu vrei la doctor inteleg e rusinos scrie pe net hemostop...este o crema sau hemostop ceai succes