| ellenakata a întrebat:

Hei TPU sunt foarte trista eu si iubitul meu ne-am despartit acum cateva zile pentru ca credea ca eu nu il iubesc si ca vorbesc cu el la vrajeala dar acum a aflat ca vreau sa ma transfer si m-a intrebat de ce vreau si nu am vrut sa vorbesc cu el dardaca imi spune ca ma iubeste si ca ii e dor de mine de ce refuza sa ne impacam si cum sa ii dovedesc ca chiar tin la el?

1 răspuns:
| DiiiaDy a răspuns:

Cel mai important este sa discuti cu el foarte serios si sa il intrebi de ce are impresia mereu ca iti bati joc de el? iti citeste cumva gandurile? spune-i ca daca te iubeste trebuie sa lupte pentru tine nu sa se dea batut asa usor doar pentru ca are el impresii gresite. Sper ca ti-am fost de folos :*