| lovetolife23 a întrebat:

Hei TPU.Sunt impreuna cu un baiat de 2 luni, iar el vorbeste foarte mult cu amica mea cea mai buna cica.si la un momendat si-au spus ca se iubesc si in repetate randuri, din cauza asta ne-am despartit, dar ne-am impacat cu conditia ca el o sa-i dea ignor si eu la fel. dar am aflat ca nu i-a dat si ca tot vorbeste cu ea intruna. ii da mai mult atentie ei decat mie.sad oare inseamna ceva? Voi ce ati face?

7 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Numai merita sa stai cu el eu m-as desparti imediat. nu numai ca te inseala te si minte. nasol tip. dal dracuwinking nu meriti un asa pr si nici o asa prietenawinking

| carminaburana43 a răspuns:

E clar baietilor le place sa aiba mai multe tipe.Eu zic ca nu te merita.Iti place sa te complaci in aceasta situatie? Asteapta sa intilnesti si tu pe unul care sa te iubeasca mai mult decit il iubesti tu pe el sau macar la fel de mult pentru ca acest baiat nu te merita.El ar dori si pe tine si pe ea.Eu nu as accepta aceasta situatie.Dar tu faci cum crezi mai bine.

| SMA a răspuns:

Normal ca inseamna ceva. Imi pare rau sa iti zic, dar asa zisul tau iubit s-a folosit de tine ca sa ajunga la ea. Nu mai crede toate cuvintele pe care le spun baietii, multe sunt minciuni. Parerea mea e ca ar fi mai bine sa te desparti de el, deoarece nu iti merita dragostea. Iar prietena ta, stiind ca sunteti impreuna s-a bagat peste voi, deci rezulta ca nici ea nu e o prietena de incredere. sad In ziua de azi nu prea ai in cine sa te increzi, pentru ca toti sunt niste oameni cu doua fete. Noroc!

| imifacuncontincarescriucudiacritice a răspuns:

Normal ca inseamna ceva! Inseamna ca te inseala si ar trebui sa-l uiti!

| FumezClipe a răspuns:

Normal.Te înşeală. Trezeşte-te! Nu îi mai da zeci de mii de şanse, e un dălăsător. Încearcă să te gândeşti că acea fată nu ţi-a fost prietenă, ci a vrut să ţi-l fure.Şi au mai avut şi tupeul să îşi spună te iubesc.
Las-o baltă!

| iuliia_6957 a răspuns:

Eu nu am nimic cu baiatul ci cu prietena ta.asa zisa prietena.in ziua de azi nu mai exista prieteniioh go on.stau cu tine ca sa profite.desparta`te de prt tau.nu te meritawinking.

| tyna_6779 a răspuns:

Wtf? Poi si pe tine pentru ce te tine langa el? Sa fie cu ea.Ar trebuie sa aiba curajul sa iti spuna ce simte,iar daca o vrea pe ea, nu are decat.Mi se pare o prostie sa zic ca are o relatie cu tine, dar vb cu pr ta si cica o iubeste pe ea.Cred ca nu are sens relatia voastra.Tu ar trebui sa deskizi ochii si sa te retragi, spune-i pr tale verde in fata ce crezi, iar daca are bun simt va lamuri lucrurile cu el...dar clar u nu prea ai loc langa el(asta daca nu vrei sa iti bati joc de tine si sa stau sa pierzi timpul langa cine nu te merita)winking