| Marian2222 a întrebat:

Hei TPU, testiculele mele sunt cam lasate, de la ce ar putea fi? Din cauza masturbarii? As putea face ceva sa se mai ridice sau ceva?

Răspuns Câştigător
| Viitorulapropiat a răspuns:

E normal. Stai calm, toate sunt asa. Cand este frig ele se fac ghem. Nu are treaba masturbarea.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Aseaza-te cu curul intr-un lighean cu apa rece si vei observa ca in scurt timp scrotul (punga cu bilute) ti se va strange, se va "intari" si ridica si de asemenea si "bilutele" ti se vor face cat doua boabe de mazare. big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Elecktronic a răspuns:

Nu e masturbarea de vina, deci nu te speria, toate sunt asa, deci poti sa te masturbezi linistit nu e nimic de vina, asa sunt la toate