| Ruben123 a întrebat:

Testiculele mele sunt lasate in jos cu vre o 3 cm de la penis, iar ceva le trage in jos si cred ca am apa la ele, va rog, ajutati-ma!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Poate ti s-au lipit de lenjerie.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

P.S. Testiculele nu testivulele.

| MarianaNiculescu a răspuns:

Ti s-au lipit de lenjerie

| Ruben123 explică:

Ceapaa ta am scris testiculele nu stii sa citesti?

| darrio2007 a răspuns (pentru Ruben123):

Ceapa ta, ca intre timp ai editat intrebarea.