| 159357852 a întrebat:

Sal.Am o problema cateodata testiculele mele sunt lasate si cateodata nu sunt sunt stranse nu stiu cum sa explic.Este normal? Stiu ca e o intrebare penibila dar va rog nu radeti. Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AstralConfessor a răspuns:

Nu rad, este ok sa fii atent cu corpul tau. Se intntampla acest lucru in functie de temperatura corpului, cand esti mai fierbinte sunt lasate si cand est ok sunt stranse. Funda.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru a îndepărta orice dubiu mergi la un medic urolog.
Pa, pa.

| NoChanceForUs a răspuns:

Relax dude.

| ForJesus a răspuns:

Du-te si făți un control, nu mai sta.
Poate nu e nimic dar mai sigur vezi ce zice doctorul!