| Apaplatamineralanecarbogazoasa a întrebat:

Un an nou fericit :X, sper sa nu va rapesc mult timp dar, imi place de un tip care e deja combinat, dar inainte de a se combina mi-a zis ca ma iubeste. Dupa parerea voastra oare chiar ma iubeste? [funda ]

3 răspunsuri:
| FlyingSoul a răspuns:

Depine de reactia pe care ai avut-o cand ti-a spus... daca ai inceput sa fii distanta cu el sigur a realizat ca nu v-a mai avea sanse. Eu am zis unei fete ca o iubesc si de-atunci nu a mai vb cu mine si vezi bine au trecut 6 luni. Deci e posibil ca sa aiba sentimente pentru tine dar sa se fi combinat cu alta pentru ca s-a gandit ca la tine nu v-a mai avea sanse.

| marcelan25 a răspuns:

Pai, daca ti-a spus ca te iubeste,tu l-ai si crezut? Sincer,nu te iubeste, nu simte nimic pentru tine, probabil ar fi vrut sa se culce cu tine! Daca chiar era sincer, nu s-ar fi "combinat" cu alta! Iubirea si sentimentele nu trec de pe o zi pe alta!

| KellyGreen a răspuns:

Pai daca ti'a spus ca te iubeste si tu l'ai respins poate tipu a fost frustrat si a simtit nevoia sa gaseasca pe cineva.