| andrei1555 a întrebat:

Mie imi placea de o fata si imi facea gesturi.Nu am mai intalnit-o de mult timp si am aflat ca face aceleasi gesturi unui prieten. Dupa parerea voastra oare ma mai place?

Răspuns Câştigător
| RaluE a răspuns:

Ii place sa se joace cu mintile baietilor. Nu te place.
Bafta happy

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ce mama naibii sunt alea "gesturi"?
Vorbiţi stimabililor pe limba română că nu tot site-ul este format din copii frustraţi de 12 ani!

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ce gesturi?!

Poate are o mimica mai pronuntata si gesticuleaza exagerathee hee

| mihaela_8362 a răspuns:

Ce fel de gesturi? raised eyebrows. Poate nici nu te-a placut sau poate stii asta din surse sigure.Eu una nu cred ca te-a placut avand in vedere ca asa face si altuia si poate nu ati fost singurii happy. A vazut un tip nou si a zis sa se dea pe langa el. Nu te amagi happy Uit`o tongue (asta daca o placi laughing )

| GabiCh93 a răspuns:

Cred ca te place...

| dora0304 a răspuns:

Depinde ce vrei tu sa spui prin "gesturi". te placea cand va intalneati? vedeai in atitudinea ei ceva care sa te conduca la acest fapt? puteti iesi cu pretenii sau doar voi doi si apoi poti sa intelegi daca are ceva pentru tine cred eu.

| andrei1555 explică:

Imi zambea, imi facea cu ochiu, radea la glumele mele gesturi din astea.