| Titii a întrebat:

va rog ajutati-ma. tocmai m-am despartit de iubitul meu pentru ca tatal sau nu a fost de acord. dar il iubesc prea mult. impreuna in secret nu putem fi, si am nevoie de el! nu vreau sa trec peste, nu pot. si el e si foarte incapatanat.straight face acum iese cu alta fatastraight face va roooog ajutati-ma. ce sa fac sa il am inapoi?crying FUNDA!

4 răspunsuri:
| raduraduu a răspuns:

Pai daca el se ia dupa taicaso cu cine sa umble si ce sa faca e grav. Daca si el te iubeste spune-i sa discute cu tatal lui si poate se rezolva.

| 5IrOK a răspuns:

Pai uite eu cred ca daca te iubeste ar terce peste ce a spus tatal lui si va discuta cu el si ii va explica ce s-a intamplat intre voi sau poate daca ii spune taicaso cu cine sa umble ar trebui sa vb tu cu el (cu iubitul) si sa aranjatio sa va intalniti amandoi cu el pe strada sau can intra in curte/sau scara si incercati sa ii explicati amandoi ce se intampla cu voi si daca tine la fiul lui va va da voie sigur in 90% din cazuri asa se intampla
Te-am ajutat?

| SuperDezastru a răspuns:

Nu poti.inseamna ca nu mai tine la tine daca e cu alta

| ollaandreea a răspuns:

Cred ca ar trebui sa il uiti si sa te combini cu Ade sau thinking oricine in afara de Habalau! si ar trebui sa ii faci in ciuda cu cel mai bun prieten pentru a realiza ce a pierdut. Sau sa iti ocupi timpul cu ceva amuzant[gasit cupluri perfecte prin scoalarolling on the floor]
xoxo