| AceAl3 a întrebat:

Vorbesc cu un tip de 2 sapt noi ne cunoastem de 2 ani dar acum vorbim mai des si am iesit odata impreuna si la a 2-a intalnire ne-am sarutat de multee ori si vorbim de parca am fii un cuplu. Ideea e ca nu stiu daca suntem impreuna sau nu..Cum as putea sa aflu? L-am intrebat odata si a zis ca vom vedea Duminica ( cand trebuia sa ne intalnim) dar nu ne-am mai intalnit...Cum fac sa aflu?

Răspuns Câştigător
| sofisis a răspuns:

Da de ce vrei neaparat sa aflii? Te ajuta cu ceva eticheta asta?
Lasa lucrurile sa curga de la sine si iti vei da seama daca sunteti sau nu un cuplu.
Baietilor nu prea le plac insistentele astea si personal nu cred ca te ajuta cu ceva. Daca ar zice azi da si maine ar iesi cu altele...cu ce te-ar multumi?
Nu te mai stresa, comporta-te ca si pana acum si lasa lucrurile sa isi urmeze cursul normal.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| xAlessia a răspuns:

Buna!
Pai doar daca il intrebi aflii raspunsul..asa nu are rost doar sa iesiti o data, va sarutati si gata e ca si cum s-ar folosii de tine.Deci cel mai bine il intrebi ce simte pentru tine si asa stii si tu ce ai de facut!
happy

| anyway18 a răspuns:

Il intrebi