| anonim_4396 a întrebat:

Vorbesc de ceva timp cu un baiat, ne intelegem perfect doar ca e cam la distanta de mine. Ne-am intalnit de cateva ori si parca ne completam! Doar ca aseara i-am trimis mesaj si nu mi-a raspuns asa ca l-am sunat si mi-a zis ca cica nu mai are mesaje si azi noapte mi-a trimis mesaj si na am purtat cu el discutie mai serioasa si i-am spus ca m-am atasat de el foarte mult si mi-a spus ca si el ma place ca si fata doar ca nu simte ceva puternic pentru mine. Ce inseamna asta? Eu cred ca eu sunt de vina pentru ca m-am aruncat cu 'capu'n fata' ca sa zic asa si am exagerat! Nu stiu ce sa zic. Oare ma place sau isi bate joc? Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Te place,dar nu e indragostit de tine.
In timp ce tu esti indragostita de el.
Aici e diferenta.
Adu-ti aminte cum erai tu,inainte sa te indragostesti de el si doar iti placea,nu idealizai totul,nu vedeai totul perfect, ca acum.
Ei, nici el nu vede totul perfect, inca nu e indragostit.
Dar te place si e si sincer, nu-si bate joc.
Las-o mai incet si n-o sa-l pierzi.

| Florinapopica a răspuns (pentru greece12):

Esti dr. Love pentru mine!laughing:* Multumesc mult! M-ai ajutat foarte mult cu sfaturile tale!

| greece12 a răspuns (pentru Florinapopica):

Dr. Love?
You made my day!laughing

7 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

E plictisit omu..trebuie sa incarce timpul cu ceva

| Iubibilăă a răspuns:

Nu crezi ca vrea decat sa fiti prieteni? Asta inseamna ca nu vrea nimic serios.

| e7d7n7 a răspuns:

Nu te place şi nici nu-şi bate joc.

| Florinapopica a răspuns (pentru e7d7n7):

Mie mi-a dat semne ca ma place, chiar el m-a cautat si mi-a luat nr de telefon..Nu stiu ce sa inteleg

| aVicii a răspuns:

Afirm spusele cu e7d7n7