| lilianutzza a întrebat:

Ieri am fost in mall cu niste colegi, printre care si baiatul de care imi place. Dupa ce el a pecat, o fata a spus ca se simte vinovata deoarece crede ca l-a despartit de acel tip (sa-i spuneam A) de fosta lui prietena. "Vinovata" pe nume Dana spunea ca i-a trimis un mesaj in care il intreba daca s-a impacat cu fosta si cica el ar fi raspuns ca da. Atunci Dana s-a uitat la mine si mi-a spus ca ii pare rau pentru mine deoarece nu-mi dau seama ca A isi bate joc de mine (pentru ca el ma ia in brate, incearca sa ma sarute... etc). Cand am ajuns acasa am primit un mesaj de la A in care spunea ca tine la mine foarte mult, moment in care i-am spus ce mi-a zis Dana. El s-a jurat ca nu isi bate joc de mine si ca Dana nu are de unde sti ce simte el cand e in preajma mea. Mi-a trimis 43 de mesaje in care imi spunea ca tine la mine foarte mult si ca ar face orice numai sa-l cred... Acum nu stiu ce sa fac. Imi place de el dar nu vreau sa-i spun pana nu sunt sigura ca si el ma place big grin Ce sa fac?
P. S: Dana a fost impreuna cu A anul trecut rolling eyes

Răspuns Câştigător
| KIDZZOR a răspuns:

Pai... Gaseste-l singur sau cheama-l la tine acasa.si spune-i ca il placi mult si sa jure ca nu o sa te mai minta niciodata.nu stiu eu sunt baiat si daca o fata ar face asa i-as spune : Fa! zi ma placi sau nu? ca eu te plac mult vrei sa fi cu mine? si mna.nu stiu sper ca ti-am fost de folos FUNDA? big grin [ aa si Dana sigur mintewinking]

3 răspunsuri:
| AlleyChann a răspuns:

Mamă ce telenovele pe tine.

| SimpluCosty a răspuns:

Pei Dana e cam geloasa nu o asculta.

| give0me0everything a răspuns:

Cred ca dana este geloasa si din aceasta cauza ti-a spus acest lucru.
dupa parerea mea e ca ar trebui sa-i dai o sansa lui A sh sa vedeti ce o sa iasa.
mult succes scumpa:*
funda`?:d