| anutzamaria55 a întrebat:

Hei TPU, vreau sa va cer parerea, trec printr-o perioada mai grea. Acea perioada cand iti place de un baiat. Deci e un baiat la mine in bloc, mai mare cu 2 ani decat mine, de care a inceput sa imi placa si a incept sa imi placa de el pe zi ce trece mai mult. Ieri am iesit cu el afara si cu niste fete, nestiind ca voi veni si eu. S-a bucurat ca am venit si eu cu ei, a fost super. Azi, am iesit afara, l-am vazut, dar nu l-am bagat in seama. la un moment dat m-am dus intr-un parc mai retras cu o fata si el era acolo cu un prieten. I-am salutat, dupa aia el mi-a zis ceva in genul ca s-a intalnit cu fratele meu. Dupa vreo 5 minute acel baiat a zis ca pleaca acasa ca are de invatat, eu insistand sa mai ramana, in special alex ( baiatul de care imi place ), tipul ala a zis ca se intoarce, eu i-am zis ca nu cred, iar el mi-a raspuns ca sigur va veni ca te iubeste. Nu stiu daca a zis in gluma sau serios, dar nu radea. Eu m-am simtit super atunci. M-au asteptat sa imi iau geaca de pe banca si am plecat impreuna. Pe drum fata aceea m-a enervat si am cam tipat la ea. El atunci mi-a zis, auzi dar nu crezi ca esti cam plina de tine? Eu am zis ca nu, iar el mi-a raspuns ca "ce, te doare adevarul?" Mie mi s-a parut ca radea, atunci mi-a cazut cerul in cap. Ce credeti ca el ma place? Sau l-am dezamagit complet?

1 răspuns:
| WaterDrop a răspuns:

Asta nu este bine, nu este bine deloc. Poate iesi un cucui serios daca iti pica cerul in cap, pune un plasture rapid.

O place pe acea fata si i-a luat apararea.

Ca si paranteza, nu mai manca atatea dulciuri si tine`te de scoala.