| alice_2941 a întrebat:

happy
astazi am fost la ziua unei prietenelove struck
si acolo era un baiat pe nume alex.
ne cunoastem vorbim la telefon, pe mess
el se uita la mine si radea.,, impreuna cu prietenul meu. iar eu i-am trimis un sms "ce zambet misto ai:*tonguelove struck" iar el mi-a trimis"mersi ma :X:*happy"
apoi dupa ceva timp eu impreuna cu prietenele mele am iesit afara. si el statea cu un prieten de al lui pe o banca se uita la mine si radea nu ma pierdea din ochii... odata m-am uitat drept in ochii lui si el in ai mei apoi el a intors capul...sa ii trimit in continuare cate un sms"buna cmf?happy". eu il plac.insa mie teama ca el nu ma place. ce ziceti ma place?happy
mersi!

Răspuns Câştigător
| winchesters a răspuns:

Dupa cele spuse de tine. s`ar parea ca baiatul te plc`. Bafta! :*

1 răspuns:
| alice_2941 explică:

Scz el radea cu prietenul lui :d