| Duutsie a întrebat:

Hei! Un baiat mi-a dat like-uri si comentarii la cateva poze de pe contul meu, am inceput sa vorbim, iar apoi mi-a cerut idul. Il cunosc din liceu si sincer imi place. >:" Astazi a discutat despre mine cu el o prietena comuna, iar el i-a zis ca sunt frumoasa si ca i-ar face placere sa iesim toti trei.Intre timp, un baiat a intervenit in conversatie si a intrebat despre cine e vorba, iar tipul pe care-l plac, razand, i-a spus ceva de genul: maai, nu te lua de iubita mea! laughing Dar era practic o gluma. Voi ce ziceti? O fi reciproc?

8 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Eu zic ca te place.
Ti-a dat like pentru a-ti atrage atentia, apoi a inceput sa discute cu tine.
A zis ca esti frumoasa, ca i-ar placea sa iesi cu el, de ce sa nu te placa?
Iesi cu el, dar incearca sa iesiti doar voi doi cateodata, va fi mai frumos asa.
Lasa-l pe el sa iti spuna ca te place, lasa-l sa faca primul pas, pentru ca daca tine mult la tine o va face cat de curand posibil.
Succes!

| BLeur a răspuns:

Bună.

Dar cum să nu fie, dacă iar plăcea să ieşi cu el şi ţi-a dat şi like-uri etc.e logic că vrea să fiţi mai mult decât prieteni, dar lasă-l pe el să facă primul pas. Dacă te iubeşte în de ajuns de mult, îţi va spune faţă în faţă tot ceea de simte pentru tine. happy

Ai grijă de tine.

Dacă mai ai nevoie de vreun sfat, dă-mi add : d3l3t3r98

| FreshFresh a răspuns (pentru BLeur):

De unde iubire? De la niste like uri?rolling on the floor)

| UnstableX26 a răspuns (pentru FreshFresh):

Like`urile fac totule prietenul meu fara avatar, like`urile fac totul, tine minte asta! LIKE`URILE FAC TOTUL! laughing))))

| BLeur a răspuns (pentru FreshFresh):

La ce e în România asta, nu m-aş mira.happy.

| FreshFresh a răspuns (pentru UnstableX26):

E misterios tipul de la vatarul meu, nu l schimb, atrage atentia rolling on the floor

| D4ny3l4 a răspuns:

Nu ai de unde sa stii.Da cred ca te simpatizeaza oricum.Incearca sa mai intri in vorba cu el si sa faci si tu glumea din astea si poate cine stie:->

| ScrumRozz a răspuns:

Nu ai de unde sa stii ar trebui sa-l intrebi ca altfel nu ai de unde afla