| anonim_4396 a întrebat:

Imi place un baiat si nu stiu daca e reciproc. Adica avem cateva prietene comune si una dintre ele spune ca noi doi ne placem. Si cand vorbeam pe conferinta ea a zis ca se da la mine. Replica lui : "Da, poate ma dau" laughing Si vorbim mult si prin sms`uri doar ca raspunde greu si uneori nu raspunde deloc. Adica vorbim cat vorbim si dupa pauzaa. Si la penultimul sms nici nu mi-a raspuns sad. Si vorbim si pe mess in majoritatea cazurilor el ma saluta. Cum a inceput totul: ne-am mai intalnit odata dar nu ne cunosteam deci nu ne-am bagat in seama. Eu stateam cu fetele el cu baietii. Si intr-o zi am dat de hi5-ul lui. I-am lasat niste comentarii la poze si dupa mi-a cerut id-ul. A recunoscut ca el ma observase de cand ne-am vazut prima data si pauza. Eu nici nu mi-l amintesc de atunci. Dar il stiu de undeva, doar ca nu stiu de unde big grin. Si de atunci nu ne-am mai vazut. Si nu am mai vorbit de mult :-

1 răspuns:
| 22Pusy22 a răspuns:

Eu cred ca baiatul vrea sa-i lasi putin spatiu. Incearca! Poate merge.