| anonim_4396 a întrebat:

Hei,urgeeent. Am luat de nici o luna un card micro sd si acum imi cere sa il formatez,ce pot sa fac in acest caz pentru ca nu vreau sa pierd tot ce am pe el, sunt lucruri foarte importante. Va rog, ajutati-ma sad

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

E pe moarte. Încearcă să recuperezi datele cu programul „Recuva" de la firma Piriform.

| lpavel a răspuns:

Incearca -l la mai multe pc-uri sau conecteaza-l la pc si intra in pc cu safe mode, salvezi tot apoi formatezi... Bafta!