| AdrianaaaAdry a întrebat:

Am si eu o intrebare daca am bagat niste poze pe un card de memorie de 4 GB si acum cand vreau sa il deschid sa iau niste poze, il bag in calculator si imi cere sa il formatez dar eu nu vreau sa il formatez deoarece pierd toate pozele. Daca il bag inapoi in telefon nu mi-l citeste. Ma ajutati va rog? Cine stie. DAU FUNDA!

1 răspuns:
| herbil6 a răspuns:

Si eu am aceiasi problema incearca sa pui no si dupa nu ti le sterge l-a mine o mers trebuie sa fii atenta cand le descarci