| nimicaici a întrebat:

Hei! Va rog spuneti-mi si mie ce telefoane ieftine [ sub 10 milioane. ]si bune stiti?batting eyelashes MErsi!

5 răspunsuri:
| SoryIna a răspuns:

Exemplu: Nokia 3600 slide - are camera buna. Samsung S5230 - tine bateria extrem de bine. Nokia C3 - e simpatic. Oricum axeaza-te pe Samsung si Nokia daca vrei ceva de calitate.

| SoryIna a răspuns:

Sau daca nu uita-te aici: http://www.cel.ro/telefoane-mobile/2a_19

Răspuns utilizator avertizat
| sseelleennaa a răspuns:

Iphone 4 happy daca iei abonament cu 50 de minute costa 5 milioanelaughing

| baloooon a răspuns:

HTC Wildfire Hero este bun si stie multe.